مراسم احیا آخرین شب از شب‌های با برکت قدر در شهر مقدس قم برگزار شد

مردم مومن و خداجوی استان در آخرین شب از لیالی قدر، با دعا و نیایش، بهترین مقدرات را از درگاه خداوند سبحان مسئلت کردند.

مردم مومن و خداجوی استان در مراسم احیا آخرین شب از لیالی قدر، با دعا و نیایش، بهترین مقدرات را از درگاه خداوند سبحان مسئلت کردند.

به گزارش تسنیم، در سومین شب از لیالی قدر مردم مومن و روزه‌دار استان قم با حضور در حرم کریمه اهل بیت(ع)، مسجد مقدس جمکران، حسینیه‌ها، تکایا و مصلی‌ با تلاوت دعای جوشن کبیر، نیایش، تلاوت قرآن و قرآن بر سر کردن شب زنده‌داری کردند.

مردم روزه‌دار قم با حضور پرشور خود، حال و هوای دیگری به اماکن مقدس و مذهبی بخشیده بودند و العفوگویان از درگاه ایزد باری تعالی خواستار بخشش شدند و طلب مغفرت کردند، در شب بیست و سوم رمضان، مردم مومن و روزه‌دار قم از صاحب کل نجوی خواستند تا با رحمت واسعه‌اش دستانشان را خالی برنگرداند.

مراسم پرفیض سومین شب قدر با حضور مردم مومن و خدا جوی شهر مقدس قم در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) مسجد مقدس جمکران و مساجد استان برگزار شد، بیوت مراجع عظام تقلید،کوه خضر نبی(ع)، مساجد، تکایا، مصلی و حسینیه‌های شهر نیز میزبان مردم قم در این شب با فضیلت بود.

همزمان با سومین شب از لیالی قدر زائران و مجاوران حرم حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور در صحن ها، رواق‌ها و خیابان‌های منتهی به حرم مطهر  آیین این شب با برکت و  بافضیلت  را بجا آوردند.