توصیه‌های رفاهی و معیشتی آیت‌الله ‌نوری‌همدانی به مسئولان؛

آیت‌الله نوری‌همدانی: برای “گرانی‌ها” فکری کنید

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید کاری کرد که مردم خدمت رسانی مسئولین را احساس کنند، گفت: این موضوع زمانی محقق می شود که مشکلات معیشتی و گرانی در جامعه رفع شود.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید کاری کرد که مردم خدمت رسانی مسئولین را احساس کنند، گفت: این موضوع زمانی محقق می شود که مشکلات معیشتی و گرانی در جامعه رفع شود.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله نوری‌همدانی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین حاج صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه و برگزارکنندگان کنگره 4 هزار شهید روحانی در قم که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: روحانیت دارای رسالت‌های مختلف است؛ از جمله این رسالت‌ها عالم بودن،‌ تهجد نفس، خدمت‌رسانی، جهاد و شهادت و همراهی و با مردم بودن است، روحانی که دارای این ویژگی‌ها باشد مردم همواره هم عاشق و دلباخته او خواهند بود و برای او ارزش و احترام هستند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید کاری کرد که مردم خدمت‌رسانی مسئولان را احساس کنند، بیان کرد: این موضوع زمانی محقق می‌شود که مشکلات معیشتی و گرانی در جامعه رفع شود.

وی تصریح کرد: باید با خدمت بیشتر کاری کرد گرانی‌ها رفع شود و مردم احساس رفاه کنند، مردم ولی نعمت مسئولین نظام جمهوری اسلامی هستند‌ از این رو باید برای رفاه و رفع مشکلات معیشتی و به خصوص گرانی تلاش کرد.

آیت‌الله نوری‌همدانی عنوان کرد: همراهی روحانیت با مردم از اصول موفقیت این قشر است، هر جا روحانیت با مردم بوده و برای رفع مشکلات آنها در جامعه تلاش کردند، مردم هم برای آنها احترام قائل بودند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت رابطه میان روحانیت و مردم خاطرنشان کرد: خدمت به مردم موضوع مهم دیگری است که طلاب نباید از آن غافل شوند، روز قیامت به علما پاداشی داده می‌شود اما به فردی که هم علم داشته باشد و هم به مردم خدمت کرده باشد بیشتر پاداش داده می‌شود.