مصوبات سفر استاندار قم به بخش خلجستان پیگیری شد

استاندار قم روز جمعه با حضور در جلسه شورای اداری بخش خلجستان، روند اجرایی شدن مصوبات سفر ماه گذشته خود به این بخش را مورد پیگیری قرار داد.

استاندار قم روز جمعه با حضور در جلسه شورای اداری بخش خلجستان، روند اجرایی شدن مصوبات سفر ماه گذشته خود به این بخش را مورد پیگیری قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی در این جلسه، ضمن بررسی روند اجرای تصمیمات اتخاذ شده برای این بخش، بر لزوم پیگیری هر چه سریع‌تر مصوبات سفر ریاست جمهوری و وعده‌های داده شده به مردم تاکید کرد.

وی پیگیری و پاسخگویی به مطالبات مردمی را بسیار مهم و موجب دلگرمی و تلاش مسئولان برای حل آنها دانست و اضافه کرد: نباید در سفرهای مدیران استانی به بخش ها و شهرستان ها مشکلی ناگفته و یا انجام نشده باقی بماند.

شاهچراغی مشکل کم آبی را مورد توجه قرار داد و ابراز داشت: در صورت تداوم کم آبی با بحران هایی از جمله افزایش ریزگردها مواجه خواهیم شد.

وی ادامه داد: از ظرفیت تریبون ها و منبرهای مساجد نیز باید برای تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب استفاده شود.

رفع نقاط حادثه خیز، فاضلاب شهرهای اقماری، ایجاد داروخانه و درمانگاه، بازبینی طرح تفصیلی شهر دستجرد و الحاق روستاهای مجاور، الحاق اراضی کوی گلستان، توسعه فضای پیرامونی امامزاده زکریا، گازرسانی به مجتمع گردشگری دشت بهشت و حل مشکل آب روستاهای گیو و وشاره از جمله مصوباتی بود که در خصوص وضعیت پیشرفت آنها در این جلسه گزارشاتی ارائه شد.

بخش خلجستان با وسعت یک هزار و ۱۰۰ کیلومترمربع در غرب و شمال غرب استان قم قرار دارد؛ این بخش دارای ۲ دهستان دستجرد و قاهان است.