فرمانده سپاه استان قم:

ایستادگی ملت ایران برابر استکبار ثمره ایثارگری ها است

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم گفت: ایران تنها کشوری است که در برابر استکبار ایستاده و این امر ثمره ایثارگری‌های ملت ایران است.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم گفت: ایران تنها کشوری است که در برابر استکبار ایستاده و این امر ثمره ایثارگری‌های ملت ایران است.

سردار محمد رضا موحد پیش از ظهر سه شنبه در نشست هم‌اندیشی مسئولان کنگره شهدای استان قم با مدیران رسانه که در خانه معلم برگزار شد، اظهار داشت: کنگره ملی شهدای استان قم قرار بود سال ۱۳۹۸ برای دومین سال به میزبانی قم برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا این امر محقق نشد و برگزاری آن به سال جاری موکول شد.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم بیان داشت: کنگره ملی شهدای استان قم نخستین بار در سال ۱۳۷۳ برگزار شد که به دنبال آن رهبر معظم انقلاب تاکید کردند این کنگره هر ساله به میزبانی یکی از استان‌های کشور برگزار شود.

وی افزود: در سال‌های اخیر که کرونا در اوج بود تنها دیدارهایی که رهبر معظم انقلاب آن را تعطیل نکرد دیدار با اعضای ستاد کنگره شهدای استان بود که این موضوع نشان از اهمیت برگزاری این کنگره‌ها دارد.

موحد با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بسیار مهم است افزود: پس از سال‌های دفاع مقدس برگزاری یادواره‌های شهدا با قدرت در نقاط مختلف کشور برگزار شد تا از خودگذشتگی و رشادت‌های رزمندگان و شهدا به نسل جوان منتقل شود و امید است پیام شهدا در این مراسم‌ها منتقل شود.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم با اشاره به جایگاه جبهه مقاومت در منطقه گفت: امروز ایران تنها کشوری است که در برابر استکبار ایستاده است و این امر ثمره ایثارگری‌ها و مقاومت ایران اسلامی است و دشمنان نیز در این زمینه قدرت تلافی ندارند.