شکست خانگی فردوس قم در یک بازی پرحاشیه،

تماشاگران قمی پشت درهای بسته!

هفته ششم لیگ برتر فوتسال کشور در حالی به پایان رسید که نماینده قم در یک بازی پرحاشیه با نتیجه 4 بر یک برابر نماینده سیرجان شکست خورد.

هفته ششم لیگ برتر فوتسال کشور در حالی به پایان رسید که نماینده قم در یک بازی پرحاشیه با نتیجه 4 بر یک برابر نماینده سیرجان شکست خورد.

به گزارش فارس، تیم فوتسال فردوس قم در هفته ششم لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور، عصر روز جمعه در ورزشگاه شهید حیدریان از تیم فوتسال گهرزمین سیرجان میزبانی کرد و در نهایت با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد.

نماینده قم که تا اواسط نیمه دوم ۳ گل از حریف عقب بود با تصمیم سیدوحیدغیاثی به بازی ۵ نفره روی آورد و موفق شد تا یکی از گل های خورده را توسط سعید قلندری جبران کند.

فردوس قم با ادامه دادن بازی ۵ نفره خود سعی در جبران نتیجه داشت که بازیکنان گهرزمین با یک ضدحمله گل چهارم خود را وارد دروازه فردوس کردند.

همچنین این دیدار با حواشی فراوانی همراه بود. در حالی که رئیس سازمان لیگ فوتسال در هفته ششم مقرر کرده بود ورزشگاه‌ها باید تنها از ظرفیت ۳۰ درصدی حضور هواداران بر روی سکوها استفاده کنند، اجرای قانون ۳۰ درصدی باعث شد بسیاری از هواداران قمی با توجه به پر شدن ظرفیت سکوها یک ساعت قبل از شروع مسابقه پشت درب‌های بسته ورزشگاه شهید حیدریان بمانند که این موضوع باعث اعتراض تماشاگران شد. فیلم زیر مربوط به حضور هواداران پشت درب‌های بسته ورزشگاه است:

اعتراضات مکرر از سوی نیمکت هر دو تیم باعث شد قضاوت بازی برای تیم داوری بسیار سخت شود. از شروع نیمه دوم اعتراضات کادر فنی فردوس به سکوها هم کشیده شد و هواداران فردوس بر علیه داور شعار سردادند. البته داور بازی هم در بسیاری از صحنه‌ها نتوانست قضاوت خوبی از خود به نمایش بگذارد و کنترل بازی در بعضی از برخورد‌ها از اختیار تیم داوری خارج شد.

پس از شکست ۴ بر یک فردوس، خبرنگاران حاضر در سالن شهید حیدریان برای انجام مصاحبه به زمین بازی وارد شدند اما علی مسعودی مدیر تیم فردوس همه بازیکنان تیمش را ممنوع‌المصاحبه کرد که این موضوع با اعتراض خبرنگاران همراه شد. خبرنگاران قمی که از ساعت‌ها در هوای گرم در سالن حاضر شده بودند تا وظیفه خود را انجام دهند، با این رفتار زننده مدیر تیم فردوس رو به رو شدند.

این رفتار مسعودی با خبرنگاران در پایان بازی، ناراحتی از شکست فردوس را برای خبرنگاران حاضر در ورزشگاه دو چندان کرد. علاوه بر بازیکنان، هیچ یک از اعضای کادر فنی فردوس نیز در پایان بازی حاضر به مصاحبه با اصحاب رسانه نشدند.

این نتیجه در حالی اتفاق افتاد که بازیکنان قمی حاضر در دیگر تیم‌های لیگ برتری با درخشش در بازی‌ها موجب پیروزی تیم های خود شدند.

مسعودعباسی با زدن ۳ گل تاثیر مستقیم در کامبک قندکاترین مقابل چیپس کامل مشهد داشت، علیرضا وفایی، علی‌اصغرحسن زاده و ابوالقاسم عروجی در حساس ترین دیدار هفته در ترکیب گیتی‌پسند بودند و مقابل کراپ الوند بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

همچنین شهاب بشری و روح‌الله ایثاری در ترکیب سن ایچ ساوه تحت هدایت حسین صبوری سرمربی خوش فکر قمی در دیدار مقابل فولاد زرند ایرانیان حضور موفق داشتند و سن ایچ در نهایت با نتیجه ۲ بر یک مقابل میزبان پیروز شد و به صدر جدول رسید.

در این میان تنها نماینده استان قم هر روز وضعیت بدتری نسبت به روز گذشته پیدا می‌کند و هیچ کس به فکر این تیم نیست.