فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با خانواده شهید قاسم حمید دیدار کرد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل شهید «قاسم حمید» با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل شهید «قاسم حمید» با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش«روزنامه گویه»، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» در دیدار با خانواده شهید قاسم حمید که اولین شهید پدافند هوایی ارتش در استان قم است، ابراز  کرد: حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی است که نصیب ما شده و در این محافل نورانی کسب فیض الهی حاصل می‌شود.

وی بیان کرد: شهدای گران‌قدر انقلاب و دفاع مقدس پیرو مکتب اهل بیت (علیهم‌السلام) و خصوصاً سیدالشهداء (علیه‌السلام) بودند و در راه اعتقاد خود، جان‌شان را فدا کردند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: شهید قاسم حمید از اولین شهدای پدافند هوایی و از طلیعه‌داران شهدای دفاع مقدس محسوب می‌شود که در اولین روز‌های جنگ، در میدان نبرد علیه رژیم بعث عراق حاضر شد و پس از مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم و به مناسبت چهارمین یادواره شهدای ارتش در استان که با محوریت نیروی پدافند هوایی برگزار خواهد شد، تا کنون ۸۰ دیدار با خانواده‌های معظم شهدا توسط امیران پدافند هوایی با اهداء لوح سپاس، تابلوی عکس شهید و… صورت گرفته است.

چهارمین یادواره شهدای ارتش استان قم با محوریت شهدای نیروی پدافند هوایی، پنج‌شنبه سوم شهریورماه۱۴۰۱ در سالن همایش‌های مرکز فقهی ائمه اطهار برگزار خواهد شد.