شهردار قم تاکید کرد:

بلوار پیامبر اعظم(س) بهترین بستر سرمایه‌گذاری قم

تلاش مدیریت شهری برای ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه شهردار قم گفت: در قم یکی از بسترهایی که می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار و تولید خدمت موفق باشد، بلوار پیام اعظم(ص) است.

تلاش مدیریت شهری برای ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه

شهردار قم گفت: در قم یکی از بسترهایی که می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار و تولید خدمت موفق باشد، بلوار پیام اعظم(ص) است.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در آیین بهره‌برداری از ۴۰ پروژه شهری قم و پروژه سرمایه گذاری کهکشان غدیر به مناسبت هفته دولت، با اشاره به اینکه در هر کاری نیت و هدف بسیار مهم است، اظهار داشت: همچنین برنامه‌ریزی و انسجام در عمل از ارکان اصلی یک اقدام است.

وی با بیان اینکه نیت ما در پروژه‌ها حفظ شان قم است، مطرح کرد: در مباحث فضای سبز نیز خوشبختانه اقدامات بسیار مؤثری انجام‌شده است.

شهردار قم ادامه داد: ۱۳ هزار میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ پروژه افتتاح‌شده است در شرایطی که بودجه شهرداری در حدود ۴ هزار میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه تا پایان سال نیز حدود چند هزار میلیارد تومان پروژه در قم افتتاح می‌شود، عنوان کرد: تولید خدمت با مردم است و هدف ما آماده‌سازی زیرساخت‌های مناسب در این زمینه است.

سقائیان‌نژاد با تأکید بر اینکه متأسفانه در کشور، سرمایه‌گذار جایگاه خود را پیدا نکرده است، خاطرنشان کرد: در قم یکی از بسترهایی که می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار و تولید خدمت موفق باشد، بلوار پیام اعظم(ص) است.

وی با اشاره به اینکه با همکاری مجموعه مدیریت استان، در تلاش هستیم زیرساخت‌های این منطقه حاضر شود، تصریح کرد: همچنین تملک‌هایی که باید در این منطقه انجام شود، نیز در حال پیگیری است.

شهردار قم با بیان اینکه ظرفیت ۶ هزار پارکینگ خودرو و ۲ هزار و ۱۰۰ پارکینگ موتور در قم داریم، یادآور شد: متأسفانه نیاز شهر بسیار بیش‌تر از این ظرفیت است و پیگیری‌های لازم در خصوص تخصیص زمین برای شهر در حال انجام است.

وی ادامه داد: معاون رئیس‌جمهور وعده دادند که ۲۰۰ هکتار از زمین‌های اطراف جمکران به پارکینگ اختصاص یابد که می‌تواند در مراسم‌های مختلف ازجمله نیمه شعبان بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اینکه هزار و ۱۰۰ پارکینگ در سال ۱۴۰۲ آغاز و تلاش می‌کنیم تا پایان سال آینده نیز به بهره‌برداری برسانیم، ابراز کرد: به ثمررساندن این پروژه‌ها تنها با وحدت و همدلی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه هدف ما ایجاد شادابی و نشاط برای مردم است، ابراز کرد: در کنار ایجاد شادابی و نشاط رویکرد آماده‌سازی زیرساخت‌های مناسب برای فرهنگ‌سازی نیز دنبال می‌شود.