قم در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه آشوبگران به پا خواست

مردم انقلابی و ولایت مدار قم همزمان با سراسر کشور با راهپیمایی پرشور و وحدت‌آفرین خود اقدامات هنجارشکنانه‌ عده‌ای آشوبگر را محکوم کردند.

مردم انقلابی و ولایت مدار قم همزمان با سراسر کشور با راهپیمایی پرشور و وحدت‌آفرین خود اقدامات هنجارشکنانه‌ عده‌ای آشوبگر را محکوم کردند.

در پی اغتشاشات روزهای اخیر توسط برخی از افراد ضد انقلاب و فریب خوردگان و سو استفاده از بستر اعتراض عده‌ای به فوت مهسا امینی در برخی از شهرهای کشور از جمله قم، مردم متدین و انقلابی شهر مقدس قم بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی باشکوهی در محکومیت اقدامات اغتشاشگران برگزار کردند.

حضور مردم ولایتمدار قم در این راهپیمایی به قدری گسترده بود که نه تنها مصلی بزرگ قدس بلکه حیاط این مصلی نیز مملو از جمعیت نمازگزار بود و بسیاری از مردم نیز در میدان جانبازان منتظر آغاز راهپیمایی بودند.

حضور جوانان و نوجوانان قمی بیش از سایر اقشار مردم در این راهپیمایی اعتراضی به اقدامات آشوبگران، نمایان بود.

با توجه به اهانتی که فتنه انگیزان وطن فروش روزهای اخیر در به آتش کشیدن پرچم مقدس ایران داشتند، بسیاری از حاضرین در راهپیمایی با پرچم سه رنگ ایران اسلامی حاضر بودند.

در این راهپیمایی اعتراضی اقدامات برخی عناصر طی روزهای اخیر در اهانت به مقدسات و ارزش‌های دینی، ساحت مقدس قرآن کریم، پرچم جمهوری اسلامی و وارد ساختن خسارت به اموال عمومی اعلام انزجار کردند.

مردم قم در این آیین با سردادن شعارهایی مانند «ولایت‌فقیه اصل دین است/ تضعیف آن فتنه خائنین است»، «نیروی انتظامی حافظ دین ملت/ حمایتت می‌کنیم بااقتدار و عزت»،«بانی اغتشاشات آمریکاست/ عامل این جنایات آمریکاست»، «بیدارباش ای جوان/آتش‌گرفته قرآن»، «جوان‌ قم مؤمن و باغیرت است/ حجاب و عفت شرف و عزت است»، «منافق مسلح اعدام باید گردد»، «فضای مجازی ایمن باید گردد»،«نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم» و غیره برهم زدن امنیت عمومی توسط جمع معدودی از هنجارشکنان را محکوم نمودند.

تظاهرکنندگان قمی همچنین در این اقدام خواستار تشدید فعالیت‌های گشت ارشاد و نیروی انتظامی، فیلترینگ دائمی شبکه اجتماعی اینستاگرام شدند و با انتقاد از مواضع برخی سلیبریتی ها خواستار برخورد شدید قوه قضاییه با آن‌ها به خاطر تشویق به اغتشاش و آشوب شدند.