معاون استاندار قم عنوان کرد؛

قم از استان‌های موفق در ایجاد آرامش بعد از اغتشاشات اخیر بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: در جریانات اخیر قم، یکی از استان‌های بسیار موفق بود و توانست به‌سرعت آرامش را در سطح شهر برقرار کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: در جریانات اخیر قم، یکی از استان‌های بسیار موفق بود و توانست به‌سرعت آرامش را در سطح شهر برقرار کند.

احمد حاجی‌زاده پیش از ظهر یک‌شنبه 17 مهرماه در جلسه شورای هماهنگی هفته پدافند غیرعامل استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه باید به تأکیدات و تذکرات توجه شود، اظهار کرد: متأسفانه امروز آسیب‌های اجتماعی در جامعه بسیار زیاد است.

وی ادامه داد: در جریانات اخیر قم، یکی از استان‌های بسیار موفق بود و توانست به‌سرعت آرامش را در سطح شهر برقرار کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان اینکه متأسفانه ما بیشتر گزارش محور هستیم تا عمل محور، مطرح کرد: اگر 20 درصد گزارشاتی که در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی عملیاتی شده بود، امروز شاهد این اتفاقات در جامعه نبودیم.
وی با اشاره به اینکه امروز در یک جنگ سخت با دشمن هستیم، عنوان کرد: دشمن از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرده و یا درحال استفاده است، اما متأسفانه برخی از افراد در خواب غفلت هستند.

حاجی‌زاده با تأکید بر اینکه دشمن از ابتدای انقلاب به دنبال ضربه زدن به نظام است، تصریح کرد: امروز دشمن فرصت آسیب زدن به انقلاب و نظام را پیدا کرده و با تمام ظرفیت به میدان آمده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم ادامه داد: باید مانند دوران دفاع مقدس تلاش کنیم از این جنگ نابرابر سربلند خارج شویم.

وی با اشاره به اینکه در بحث پدافند غیرعامل نیز باید پیشگیری انجام دهیم، خاطرنشان کرد: تمام تمرکز ما باید در حوزه پیشگیری باشد و در این راستا باید از تمام ظرفیت‌های استان استفاده کنیم.