با حکم دادمان؛

«سید مهدی حسینی» رئیس جدید حوزه هنری قم شد

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، با صدور حکمی «سید مهدی حسینی» را به عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان قم منصوب کرد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، با صدور حکمی «سید مهدی حسینی» را به عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان قم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری قم، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، با صدور حکمی «سید مهدی حسینی» را به عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان قم منصوب کرد.

سید مهدی حسینی متولد ۱۳۵۴ است و سال‌هاست در عرصه هنرهای تجسمی فعالیت می‌کند.

او عضویت در انجمن خوشنویسان ایران، عضویت در انجمن هنرهای تجسمی، مدیریت هنری کنگره ملی شهدای استان قم، مسئولیت حوزه هنری استان فارس، مسئولیت اجرایی و دبیری شورای سیاست‌گذاری هیئت هنر و رسانه قم، مدیریت مدرسه هنر شیعی و مدیریت هنری ستاد راهیان نور کشور را در کارنامه دارد.

کسب رتبه نخست در دو دوره جشنواره ملی هنرهای آسمانی، رتبه نخست جشنواره سراسری طلیعه ظهور و رتبه نخست اولین سوگواره سراسری عکس و پوستر هیئت نیز از جمله سوابق هنری سید مهدی حسینی است.

در بخشی از حکم دادمان خطاب به حسینی آمده است: «خیزش نسل‌های پیاپی بزرگ مردان فرهنگ و هنر از قم، گواهی است بر ظرفیت‌های عظیم و یگانه‌ی این دیار. خوشبختانه امروز قم را چشمه‌ی جوشان استعدادهای فکری و هنری تازه نفس و خوش‌آتیه‌ای می‌بینیم که بی‌تردید سرمایه‌ی فردای این مرز و بوم و انقلاب و نظام اسلامی خواهند بود.»

رئیس حوزه هنری همچنین از زحمات محمدعلی روزبهانی که پیش از این مدیریت حوزه هنری استان قم را برعهده داشت تقدیر و تشکر کرد.